Panel z zapisami do II edycji Star Challenge otwarty

Panel z zapisami do II edycji Star Challenge otwarty

1 grudnia Olivia Business Centre zamieni się w najbardziej nietypowe biegowe miasteczko. To ważna data dla wszystkich miłośników biegania, ponieważ walcząc o medale i mierząc się ze swoimi słabościami pomogą potrzebującym podopiecznym z Sobieszewa.

– Ubiegłoroczny sukces Star Challenge zachęcił nas do zorganizowania kolejnej edycji biegu po schodach w Olivia Star. Liczymy, że w tym roku w najwyższym, mierzącym 165 metrów budynku na Pomorzu wydarzy się kilka niespodzianek, którymi zdołamy zaskoczyć biegaczy. Do takich z pewnością należeć będą kategorie rywalizacji oraz udział gdańskich hokeistów, którzy pojawią się na starcie w dość nietypowej roli i w pełnym stroju meczowym – zdradza Dagmara Rybicka, Communication Manager Olivia Business Centre.

Zawodnicy wystartują w czterech odsłonach biegu. Sprint zaczynający się z poziomu zero z metą na szczycie, Star Ultra – trzykrotnie pokonanie trasy w górę, zaliczając łącznie 100 pięter, Star Challenge, czyli pokonanie w 120 minut największą ilość pięter oraz Mundurowy Star Sprint, który jest specjalnym ukłonem organizatorów w kierunku wszystkich ludzi niosących pomoc innym jak strażacy, ratownicy medyczni, policjanci, żołnierz. Jdnocześnie rozegrany zostanie Puchar Rezydentów Olivia Business Centre, w którym udział wezmą zespoły wytypowane z firm stacjonujących w Centrum Biznesowym.

Data II edycji nie jest przypadkowa. -  Grudzień to czas, który powinien łączyć ludzi. Podczas pierwszej edycji uczestnicy wybiegali ponad 10 tysięcy złotych i dzięki temu udało się zapewnić stypendia dla podopiecznych Domu Dzieci pod egidą Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznych. Natomiast tegorocznym celem charytatywnym Star Challenge będzie wsparcie Ośrodka Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka Niewidomego i Niedowidzącego w Sobieszewie – dodaje Dagmara Rybicka.

Szczegółowe informacje o tym, co wydarzy się w Olivia Business Centre, regulamin biegu oraz panel zgłoszeniowy znajdują się pod adresem http://www.starchallenge.pl/

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

drukuj