Sukces biura projektów Design Anatomy w konkursie Office Superstar

Sukces biura projektów Design Anatomy w konkursie Office Superstar

Holistyczne podejście do potrzeb pracownika, ciekawy design i twórcza interpretacja w projektach biura Design Anatomy docenione podczas III edycji prestiżowego konkursu Office Superstar.

 

 Do rywalizacji o Biurowe Oskary zgłoszono ponad 100 projektów. Jury prestiżowego konkursu wyłoniło 15 laureatów oraz wyróżniło 5 firm, które w ich ocenie w najlepszy sposób zaaranżowały swoje przestrzenie biurowe. W gronie nagrodzonych zasłużenie znalazły się firmy na co dzień rezydujące w Olivia Business Centre.

- Do tegorocznego konkursu spłynęło 136 zgłoszeń, wybrano 20 laureatów z całej Polski. Z tego biuro Design Anatomy zdobyło 3 nagrody. Żaden inny zespół projektowy nie wygrał w tylu kategoriach! – podkreśla Szymon Renk, Key Account Manager w Olivia Business Centre.

Dla biura projektów Design Anatomy jest to rok pełen sukcesów, które rozpoczęła wybitna realizacja 32 piętra najwyższego budynku na Pomorzu Olivia Star. W konkursie CBRE Office Superstar zostały docenione trzy z projektów pracowni.

- Myślę, że dla każdego architekta konkurs Office Superstar jest ważnym wydarzeniem. Niezmiernie nas cieszy, że projekty przygotowane w naszej pracowni projektowej zostały docenione przez jurorów, szczególnie, że wszystkie oceniane realizacje były na bardzo wysokim poziomie. Ten sukces stanowi ogromną  motywację dla dynamicznie rozwijającego się zespołu. Jest dowodem na to, że pełne zaangażowanie w realizację każdego z projektów, w budowanie dobrych relacji z najemcami przynosi wymierne efekty - ich zadowolenie, dobre samopoczucie w biurze, którym chcą się dzielić. Raz jeszcze gratuluję wszystkim nagrodzonym i liczę, że wspólnie napiszemy nie jedną historię – mówi Anna Branicka, główny architekt w pracowni Design Anatomy w Olivia Business Centre.

Firma Sii odebrała statuetkę CBRE Office Superstar za najlepszą przestrzeń rekreacyjną w Polsce oraz wyróżnienie za najlepsze biuro w Trójmieście. Laureatem w kategorii  „Najlepsze Biuro we Trójmieście” została firma Nordea, która również ma swoje biuro w Olivia Business Centre.

W gronie wyróżnionych znalazł się również Bayer, który odebrał nagrodę w kategorii outsourcingu usług i centrum usług wspólnych. Niezmiernie miło było usłyszeć, że udało się to między innymi dzięki efektywnej współpracy z Design Anatomy.

- Dopasowana do specyfiki firmy i  potrzeb pracowników biuro jest jednym z istotniejszych elementów wpływających na komfort pracy. Wyróżnione w konkursie firmy z pewnością o tym pamiętają. Cieszymy się, że możemy wspierać naszych Rezydentów, między innymi w obszarze designu biur– dodaje życząc kolejnych równie spektakularnych sukcesów Agnieszka Zglinicka Dyrektor Residents Relations Olivia Business Centre.

W liczącej 12 osób kapitule konkursu zasiadali cenieni architekci, krytycy sztuki i profesorowie uczelni kształcących przyszłych projektantów. Zespół Design Anatomy zebrał rekordową liczbę nagród udowadniając, że przygotowywane projekty przestrzeni biurowych należą do najlepszych w kraju.

 

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

 

drukuj