Mistrz Świata Towerrunning gościem Olivia Business Centre

Mistrz Świata Towerrunning gościem Olivia Business Centre

 

Na to spotkanie najbardziej czekali uczestnicy zgłoszeni do II edycji charytatywnego biegu po schodach Star Challenge 2019.

Piotr Łobodziński – najbardziej utytułowany Towerrunner globu,  Mistrz Świata, Europy i Polski oraz 4-krotny zdobywca Pucharu Świata, jak również zwycięzca słynnych biegów na Emipre State Building w Nowym Jorku oraz na Wieżę Eiffla w Paryżu był gościem specjalnym Olivia Business Centre.

 

- Na ostatniej prostej do Star Challenge najważniejsze wydaje się być podsumowanie pracy i strategia biegu. Piotr, który po raz drugi jest Ambasadorem wydarzenia nie tylko zabrał nas do fascynującego świata najbardziej prestiżowych imprez ale przede wszystkim podzielił się wskazówkami, które można określić, jako sposób na wygrywanieprzyznaje z uśmiechem Dagmara Rybicka Communication Manager Olivia Business Centre.

Spotkanie w Sky Clubie w Olivia Tower rozpoczęła część teoretyczna, po której uczestnicy mieli okazję odbyć trening pod okiem Mistrza na klatce schodowej Olivia Star, w której 1 grudnia zostanie rozegrany bieg.

- Padło sporo rad i ciekawych spostrzeżeń, jakie chciałabym zastosować poprawiając wynik z ubiegłego roku. W biegach po schodach ważna jest technika, analiza klatki w której się ścigamy i odrobina sprytu, dzięki czemu mamy szansę prześcignąć silniejszych fizycznie rywalipodsumowuje uczestniczka spotkania.

 

Piotr Łobodziński nie chciał zdradzić, w jakim czasie pokonałby 34 piętra Olivia Star, ale zapewnił, że będzie się można o tym przekonać w kolejnej edycji wydarzenia. W tym roku plany wspólnej zabawy, która mierzy pomoc piętrami pokrzyżował start w Azji.

Rywalizacja odbędzie się w pięciu kategoriach. Star Sprint, w którym zawodnicy ścigać się będą z poziomu zero, finiszując na 34. Star Ultra podczas którego uczestnicy pokonają 34 piętra trzy razy, Mundurowy Star Sprint wymagający zmierzenia się z dystansem Sprint w pełnym umundurowaniu i Star Challenge, gdzie przez 120 minut należy przebiec, jak najwięcej pięter. Grande Finale wydarzenia jest Puchar Rezydentów Olivia Business Centre, w którym 3 osobowe zespoły firmowe powalczą o unikatowe trofeum wykonane przez Niewidome Dzieci z Ośrodka w Sobieszewie oraz artystkę Alicję Stańską.

 

 

 

 

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

 

drukuj