Nowy członek zespołu O4 Coworking

Nowy członek zespołu O4 Coworking

 

O4 Coworking i Olivia Business Centre w te święta witają nowego członka zespołu.

Wirtualnie adoptowany Porucznik w ramach Świątecznej Paczki Dla Schroniskowego Psiaczka otrzyma karmę i wyposażenie, które jeszcze przed Wigilią trafią do schroniska Sonieczkowo w Augustowie.

- W naszym zespole jest wielu zaangażowanych w pomoc "braciom mniejszym". Kilkoro z nas zdecydowało się na adopcję psa, stąd też incicjatywa, która mam nadzieję spopularyzuje działania na rzecz zwierząt w schroniskach. Ścianka Adopciaka w O4 Coworking to nie ściana płaczu, a miejsce, które udowadnia, że życie może pisać wspaniale historie o miłości człowieka i psa - tłumaczy pomysł Elżbieta Nowak specjalista ds. komunikacji w Olivia Business Centre.

Piękne zdjęcie Porucznika już za moment zawiśnie na ścianie Adopciaka, której celem jest pomoc w adopcjach bezdomnych zwierząt.

 

 

 

 

 

 

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

 

drukuj