Zespół Olivia Business Centre otrzymał nagrodę Office Building Manager of the Year w konkursie Eurobuild Awards

Zespół Olivia Business Centre otrzymał nagrodę Office Building Manager of the Year w konkursie Eurobuild Awards

 

Spośród setek zgłoszeń w tegorocznej edycji konkursu Eurobuild Awards niezależne Jury wyłoniło i nagrodziło osobistości, firmy i obiekty, które wywarły największy wpływ na polski rynek nieruchomości i budownictwa.

- W imieniu zespołów Relacji z Rezydentami, Zarządzania i Bezpieczeństwa bardzo dziękuję za to wyjątkowe wyróżnienie. Przyznana, dzięki Państwa głosom nagroda Office Building Manager of the Year jest nie tylko ukoronowaniem naszej codziennej pracy ale przede wszystkim „zastrzykiem” motywacji do działania ku jeszcze wyższym standardom świadczonych usługpowiedział podczas finałowej Gali Konrad Danecki odpowiedzialny za Nadzór Inwestorski w Olivia Business Centre.

Zwycięstwo cieszy tym bardziej, bo pokazuje, że samodzielnie zarządzana Olivia Business Centre jest w stanie sprostać oczekiwaniom przekładającym się na dobre samopoczucie i komfort Rezydentów.

- W Olivii o naszych najemcach mówimy Rezydenci. Wspólnie tworzymy i rozwijamy nasze centrum, gdzie łączy nas nie tylko praca, ale i pasje. Zmyślą o nich został powołany Dział Relacji z Rezydentami będący w stałym, bliskim kontakcie z przedstawicielami firm, monitorujący poziom zadowolenia ze świadczonych usług i nadający kierunki rozwoju, które odpowiadają rzeczywistym potrzebom stacjonujących w centrumtłumaczy Agnieszka Zglinicka Dyrektor Działu Relacji z Rezydentami w Olivia Business Centre.

Ten dedykowany zespół ściśle współpracuje z pozostałymi działami dbającymi miedzy innymi o bezpieczeństwo, najwyższą jakość i niezawodność infrastruktury budynkowej i technicznej i przyjazną dla użytkowników estetykę przestrzeni w których przebywają.  Dział Utrzymania Nieruchomości czyli   licencjonowani zarządcy nieruchomości, facility administratorzy oraz specjaliści techniczni, zapewniają  firmom komfort i wysoki standard biur oraz przestrzeni wspólnych.

- Rola Olivia Business Centre jako gospodarza daleko wykracza poza administrowanie i zarządzanie – każdego dnia wspomniane teamy dokładają starań, by spełnić oczekiwania Rezydentów z jednoczesnym zachowaniem akceptowalnego poziomu kosztówpodkreśla Monika Pietrzak Dyrektor Działu Utrzymania Nieruchomości w Olivia Business Centre

Taki model działania, oparty na unikalnym zespole specjalistów w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami zapewnia najwyższy poziom obsługi, a ścisła współpraca z pozostałymi działami OBC umożliwia dostarczanie optymalnych rozwiązań, które - co cieszy - często zdecydowanie przewyższają przyjęte standardy rynkowe.

Gala Eurobuild Awards to spotkanie uważane przez ekspertów za doskonałą okazję do zdobywania wiedzy, dzielenia się doświadczeniami i nawiązywania cennych relacji biznesowych. Tegoroczny finał odbył się 3 grudnia w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

 

drukuj