Kiermasz Świąteczny w Olivia Business Centre

Kiermasz Świąteczny w Olivia Business Centre

 

 

Siła wyjątkowej i różnorodnej społeczności Olivia Business Centre sprawia, że w te ważne i przepełnione tradycją święta staramy się być jeszcze bliżej ludzi.

Jak co roku zbliżające się Boże Narodzenie 12 grudnia wyznaczy w Olivia Business Centre Kiermasz Świąteczny z udziałem Stowarzyszeń i Fundacji, które sprzedawać będą w Olivii własnoręcznie wykonane niesamowitości! 

Będzie to doskonała okazja do zakupu rękodzieła w postaci ozdób i kartek świątecznych, wianków, mydełek pachnących, różnego rodzaju wyrobów glinianych, kalendarzy i bombek wykonanych przez podopiecznych z Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsku, Fundacji Edukacji Ekologicznej i Promocji Zdrowia w Gdańsku, Fundacji Stacja Mikrostyk w Gniewie, Gdańskiej Spółdzielnii Socjalnej, Fundacji Sprawni Inaczej, Fundacji Nielada Historia. Projekt ZeroBan, Fundacji Słoneczne Wzgórze, Fundacji Kobiety Wędrowne, Spółdzielni Socjalnej Się Kręci w Tczewie,  z Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku, Fundacji Plaster w Gdańsku oraz Fundacji Świat Wrażliwy w Gdańsku.

Jak co roku Kiermasz jest idealną okazją, by obdarować w Wigilię Kogoś Ważnego czymś wyjątkowym! W doborowym towarzystwie, w świątecznym klimacie będzie również możliwość posłuchania muzyki na żywo. O oprawę wydarzenia zadbają wyjątkowi artyści - na scenie w holu Olivia Star usłyszymy Darię Zaradkiewicz i Wojciecha Hornego oraz Chór Olivia Business Centre.

Cały zysk zostanie przekazany na szczytne cele.

Wstęp wolny. Szczegóły https://www.oliviacentre.com/events/event/kiermasz-swiateczny-w-olivii/

 

 

 

 

 

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

 

drukuj