Śnieżna kula pomocy dla Fundacji Hospicyjnej

Śnieżna kula pomocy dla Fundacji Hospicyjnej

 

Magia świąt naprawdę działa. Choć pogoda płata nam figla, jest jedno miejsce w Gdańsku, w którym prószy śnieg i można poczuć bajkowe święta. Dodatkowo to miejsce, w którym spełniają się marzenia podopiecznych Fundacji Hospicyjnej.

Tradycyjnie już Grupa GPEC przygotowała dla mieszkańców Gdańska niezwykłą atrakcję na Jarmark Bożonarodzeniowy. - W zeszłym roku wyświetlaliśmy mapping na Wieży Katowni, a w tym postawiliśmy na Targu Węglowym… gigantyczną kulę śnieżną. Można wejść do jej środka i zrobić sobie zdjęcieopowiada Grzegorz Blachowski, kierownik PR Grupy GPEC. - W ten sposób zabieramy mieszkańców na wycieczkę do wspomnień z czasów dzieciństwa, kiedy śnieżna kula była magiczną zabawką obecną w wielu domachdodaje.

Na tym nie koniec. Równie imponująca, jak sama gigantyczna kula jest akcja charytatywna, którą Grupa GPEC zorganizowała wspólnie z Olivia Business Centre. Na Jarmarku firmy sprzedają małe kule i bombki do których można włożyć zdjęcie zrobione w dużej kuli. Całość dochodu ze sprzedaży przeznaczona jest na wsparcie Fundacji Hospicyjnej Księdza Dutkiewicza.

- Święta to szczególny czas, gdy cieplej myślimy o innych. Bardzo szybko udało się zarazić gdańszczan do pomysłu, który poprzez swoją wyjątkowość niesie wymierną pomoc dla podopiecznych Hospicjum. Pamiątkowe zdjęcia „zaklęte” w bombkach z pewnością zawisną na niejednej choince, a wielu z nas z uśmiechem usiądzie przy świątecznym stole z poczuciem, że warto zrobić coś dla innych – mówi Dagmara Rybicka Communication Manager Olivia Business Centre.

Od początku akcji dzięki hojności odwiedzających Jarmark udało się już zebrać ponad 42 tysiące zł. Wszystkich, którzy wspólnie z Grupą GPEC i Olivia Business Centre chcieliby pomóc, zapraszamy na Targ Węglowy od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20, a w weekendy 11-20.

- Nasza wspólna akcja związana ze śnieżną kulą stała się wyróżnikiem Jarmarku, który w pełni zasłużył na trzecią lokatę wśród najpiękniejszych w Europiedodaje Rybicka.

Akcja pomocy dla Fundacji Hospicyjnej potrwa do 29 grudnia.

 

 

 

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

 

drukuj