Spotkanie Klubu HR w Olivia Business Centre

Spotkanie Klubu HR w Olivia Business Centre

 

Jeśli benefity to jakie – o sposobach, które sprawią, że pracownik poczuje się doceniony dyskutowali eksperci skupieni w Klubie HR działającym przy Olivia Business Centre.

 

- W pierwszym w tym roku spotkaniu Klubu HR wzięła udział liczna grupa ekspertów. Rozmawialiśmy o docenianiu oraz ofercie pracodawcy, która dopasowana jest do potrzeb pracownika. Nasza uwaga skupiona była na benefitach, które w opinii znawców tematu są istotnym argumentem przy podejmowanej współpracy. Dzieliliśmy się doświadczeniami, jak je definiować i co myślą o nich pracownicy oraz wspólnie zastanawialiśmy się w jaki sposób doceniać, a może jednak nagradzać inaczej, np. dzięki zaangażowaniu społecznemutłumaczy Małgorzata Gwozdz dyrektor działu HR Olivia Business Centre, współpomysłodawczyni i założycielka Klubu HR.

O tym, jak definiujemy benefity i jak zmieniamy postrzeganie nagród w pracy mówiła Aleksandra Kruszyńska z Intela. Case study „Doceniajmy! Jakie nagrody są ważne dla polskich pracowników, co jest dziś największym benefitem?” przedstawiła Iwona Grochowska z Nais. „Jak nagradzać inaczej - dzięki zaangażowaniu społecznemu” zdradzili Leszek Szmidke i Kinga Dąbrowska z Fundacji Inspirujące Przykłady. Temat wolontariatu pracowniczego jako benefitu i narzędzia budowania zaangażowania przybliżyła zaś Agnieszka Buczyńska z Centrum Wolontariatu Gdańsk.

- Mieliśmy przyjemność zaprosić zebranych ekspertów do nowo otwartej przestrzeni konferencyjnej na najwyższym piętrze Olivia Star. Jesteśmy dumni, że spotkania cieszą się popularnością, ponieważ liczymy, że głos Klubu HR stanie się opiniotwórczym głosem ekspertówdodaje Małgorzata Gwozdz.

Misją Klubu HR jest wspieranie jego członków w zakresie kształtowania najwyższych standardów pracy oraz stałego podnoszenia kompetencji managerów HR w dobie postępującej cyfryzacji. Klub jest przestrzenią rozmów, wymiany doświadczeń i zdobywania wiedzy. Podczas spotkań i warsztatów omawiane są trudne wyzwania stojące przed dzisiejszym HR, przedstawiane dobre praktyki, przybliżane nowoczesne rozwiązania i trendy. Partnerami Klubu są Loża Gdańska BCC i firma Training Designers.

 

 

 

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

 

drukuj