Akcja #pokażserce

Akcja #pokażserce

 

Lekarze, pielęgniarki, służby medyczne, ale także wielu innych walczą w pierwszej linii z epidemią koronawirusa, często samemu narażając się na zakażenie, obcując w osobami potencjalnie zagrożonymi. Chcąc im podziękować, codziennie o godzinie 21.00 rozświetlamy na budynku Olivia Star w Olivia Business Centre w Gdańsku, wielkie czerwone serce!

Ci oddani na ludzie muszą czuć nasze wsparcie, że doceniamy to co robią, że jesteśmy im wdzięczni. Muszą czuć to nie tylko dzisiaj czy jutro - musimy o nich pamiętać przez kolejne trudne tygodnie. Dlatego rzucamy wszystkim hotelom, biurowcom, ale i każdemu znas apel #zostańwdomu #pokażsercebohaterom #pokażserce #pokażimserce

To również apel o jedność w tym trudnym okresie.

Codziennie o godzinie 21:00 prosimy zapalcie na 5 minut w swoich budynkach światła w oknach w kształcie serca. Dzisiaj rzucamy wyzwanie każdemu, kto chce podziękować za zaangażowanie w walkę z wirusem.

Razem możemy więcej!

Dziękujemy.

#pokażserce

 

 

Olivia Business Centre – największe centrum biznesowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w samym sercu Trójmiasta stanowi szczególny adres dla ponad 500 topowych firm. Swoje siedziby mają tu m.in. Amazon, Arrow Electronics, Bayer, Energa, PwC, Ricoh, Sii, czy ThyssenKrupp. 

Rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje im – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowych – dostęp do obecnych w centrum wyspecjalizowanych firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Do dyspozycji najemców pozostają także m.in. centra konferencyjne, centrum medyczne z apteką, studio fitness CityFit, gimnazjum, przedszkole, żłobek, salon urody, notariusz czy punkt ładowania samochodów elektrycznych. Olivia aktywnie wspiera lokalną społeczność, realizuje też liczne projekty służące rozwojowi i integracji pracowników kompleksu. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. 

 

drukuj